Strony

Wirtualne zespoły

Czuj się dobrze podczas wirtualnej współpracy, prowadź ją skutecznie i osiągaj swoje cele, a przede wszystkim – dobrze się baw. Z nami osiągniesz to znacznie szybciej niż na własną rękę.

 

 • Znajdź najlepsze sposoby kierowania i zarządzania wirtualnym zespołem. Jak upewnić się czy oni naprawdę pracują? Jak zbudować swój autorytet poprzez wirtualne kanały?
 • Uzyskaj biegłość w posługiwaniu się narzędziami wirtualnej współpracy. Swobodnie korzystaj ze wszystkich kanałów Używaj swojego głosu jak twarzy w wirtualnym kontakcie!
 • Zapewnij sobie efektywne wirtualne spotkania. Niech zabierają tylko tyle czasu, ile naprawdę trzeba. Czy uczestniczą w nich tylko właściwe osoby? A tak przy okazji, czy jesteś we właściwej strefie czasowej?
 • Zbuduj swój wirtualny zespół pod kątem jego użyteczności i sensowności. Stosuje najlepsze praktyki przyjmując nowych członków do wirtualnego zespołu.
 • Dowiedz się, jak nawiązać dobrą relację z wirtualnym współpracownikiem. Jak budować zaangażowanie osób, których być może nigdy nie spotkałeś osobiście? Niech praca w Twoim zespole będzie inspirująca. Buduj zaufanie poprzez kultury, czas czy lokalizacje.
 • Upewnij się, że Twój wirtualny feedback jest odbierany we właściwy sposób.
 • Nawiguj po całej organizacji. Naucz się wywierać wpływ stosując wirtualne kanały komunikacji.
 • Identyfikuj problemy Twojego wirtualnego zespołu. Pomożemy Ci rozwiązać trudne sytuacje w wirtualnym świecie.
 • Utrzymuj równowagę między życiem prywatnym a pracą jeśli pracujesz z domu.

 

Ich głosy znasz dużo lepiej niż ich twarze. Ile mają wzrostu? – Nie masz pojęcia. To nie ma znaczenia. Wirtualna praca nie jest już opcją. Jest oczywista!

Jak pracować na odległość: projekt Polska – Indie | case study ETTA

– Jesteśmy tak sfrustrowani, nie możemy tego tak zostawić. Mamy dość, jesteśmy bliscy poddania się. – Powiedział kierownik zespołu, gdy nasz konsultant zapytał o współpracę. – Być może to jest zły projekt, być może siedzimy w złym towarzystwie. – Więc, dokładnie co się dzieje ?......

Szanse jakie niesie zmiana – case study ETTA

Mieliśmy dość tej hierarchicznej struktury – od teraz ludzie będą pracować bezpośrednio z kolegami z Czech i Rumunii – Po prostu ot tak? – Zapytaliśmy.- Po prostu, ot tak. – Teraz, na pierwszy rzut oka mogą spodziewać się sporego szoku, kiedy dowiedzą się odnośnie zmian......

Stań się bardziej realny w wirtualnym świecie.

JESTEŚ W NAJLEPSZYM GRONIE. ZAUFALI NAM

  Sorry, no posts matched your criteria.

SKORZYSTAJ TAKŻE Z

0

Subscribe to our newsletter