Strony

Szkolenia

Czuj się kompetentnie i komfortowo dzięki ETTA!

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej dla menedżerów oraz wszystkich, którzy pragną przewodzić grupą ludzi, by wspólnie realizować zadania biznesowe oraz zdobywać kolejne żmudnie wypracowane cele. Oddajemy Ci nasze doświadczenie, zaangażowanie i mnóstwo ciekawych pomysłów na zarządzanie zespołem.

 

 • Twój program rozwojowy, jego treści i metody pracy projektujemy specjalnie dla Ciebie i Twojej organizacji
 • Wgryź się w studia przypadków adekwatne dla Twojego biznesu i dojrzałości Uczestników
 • Zapewnij niezwykłą uważność swoim grupom i zadbaj, żeby dostali Dokładnie to, czego potrzebują. Przeprowadzimy dodatkowe sesje diagnostyczne, żeby zaprojektować najbardziej odpowiedni program dla Twojej wyjątkowej grupy.
 • Zrelaksuj się i ucz się na naszych szkoleniach dla menedżerów! ZAWSZE interaktywni, stosujemy symulacje, studia przypadków, pozycjonowanie, pracę w podgrupach, metodę marketplace, kwestionariusze, zadania indywidualne i grupowe, tworzenie skali, media, zabawę kartami, odgrywanie ról, quizy i owszem – także dyskusje i prezentacje!
 • Niech to będzie coś gruntownego. Nasze ABC szkolenia oznacza, że w szkoleniach dla menedżerów zwracamy uwagę na emocję, umiejętności i wiedzę: co Twoi pracownicy eksplorują, czego się nauczą i co czują
 • Poznaj dodatkowe materiały online oraz ETTA Alumni dla zainteresowanych Uczestników
 • Czytaj własny podręcznik! Stworzymy go dla Ciebie w ramach dodatkowego zlecenia (np. „Współpraca z Włochami. Podręcznik dla działu obsługi klienta”)
 • Przejmij inicjatywę w organizacji! Niech szkolenia staną się częścią szerszej gamy działań rozwojowych w Twojej firmie, co mocno rekomendujemy. Możemy dać Ci przydatne wskazówki, co wewnątrz organizacji możesz zrobić sam aby lepiej zarządzać rozwojem ludzi w Twojej firmie.
 • Skorzystaj z praktycznego doświadczenia naszych Trenerów, wybranych z zespołu ETTA odpowiednio do tematyki szkolenia
 • Szkolenia międzykulturowe prowadzone są przez specjalizowanego trenera międzykulturowego, a w przypadku szkolenia dotyczącego nietypowego kraju – wspierane przez dodatkowego eksperta.
 • Zadbamy o delikatne sprawy: poprowadzimy budowanie zespołu, sesje rozwiązywania problemów, poprowadzimy spotkanie zespołu zarządzającego
 • Zbuduj własny zespół trenerów dzięki naszej sesji train-the-trainer
 • Zorganizuj szkolenia dla menedżerów małych lub dużych grup. Największa grupa z jaką pracowaliśmy to ponad 200 osób!
 • I tak – podoba się nam zadanie przed szkoleniem dla menedżerów oraz projekt wdrożeniowy po szkoleniu. W ten sposób stabilizujesz efekt uczenia się!

 

Nasze szkolenia dla menedżerów są jednym z wielu sposobów rozwoju – i musisz wiedzieć, że niekiedy przypisuje się im zbyt dużą wagę. Nie bądź zaskoczony jeśli w miejsce coachu zaproponujemy Ci inne sposoby rozwoju dla Twoich ludzi. Zdecydujesz wedle uznania.

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS UCZESTNICY
Polecam współpracę z firmą ETTA wszystkim firmom, które planują projekty lub już współpracują w środowisku międzynarodowym.
Artur Kulwicki,
Dyrektor R&D, Gigaset Communications Polska
Szczególnym zainteresowaniem uczestników cieszyła się praca warsztatowa nad formami pracy zdalnej w zespołach oraz planowanie i rozłożenie zadań na uczestników zespołu. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili poziom pracy trenerek oraz przydatność zdobytych umiejętności w codziennej pracy zawodowej.
Aleksandra Zarzycka,
Kierownik ds. Personalnych, Tieto Poland
Zakres szkolenia w pełni odpowiadał potrzebom uczestników, chcących doskonalić swoje umiejętności w zakresie współpracy z Hindusami. Uczestnicy docenili również profesjonalne podejście trenera, oraz osobiste doświadczenia nabyte podczas wielokrotnych podróży do Azji.
Lidia Lesiecka,
Training Manager, GENPACT
Zaprojektuj z ETTA przyszłość Twojej firmy!
PRACOWALIŚMY DLA
  Sorry, no posts matched your criteria.
0

Subscribe to our newsletter