Strony

Radek

radekRadek ma bogate międzynarodowe doświadczenie obejmujące życie i pracę w różnych krajach Europy oraz w USA. Dużą częścią jego pracy jest executive coaching menedżerów z zachodu relokowanych do Polski lub innych krajów Europy Wschodniej. Prowadzi szkolenia w zakresie budowania kompetencji międzykulturowej, budowania wielonarodowych zespołów oraz przywództwa w wielonarodowych zespołach. Zapalony trener, moderator oraz mówca. Jest współtwórcą SIETAR Polska, którego był członkiem Zarządu w okresie 2008-2010.

 

Miał okazję pracować z CEO z różnych firm. Wspierał wielu menedżerów w ich współpracy z ludźmi z Europy Wschodniej. Jego pasją są kraje postsowieckie, szczególnie Rosja, Ukraina i Białoruś.

 

Radek jest magistrem języka i kultury niderlandzkiej na uczelniach w Polsce (Wrocław) oraz Holandii (Utrecht and Tilburg – dodatkowe kursy). Pracuje w następujących językach: polski (ojczysty), niderlandzki (biegły), angielski (biegły), niemiecki (biegły), oraz porozumiewa się w języku rosyjskim i francuskim.

 

● Prowadził sesje w Polsce, Holandii, Belgii, Niemczech, Danii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii, Serbii, Francji, Szwajcarii, Litwie, Białorusi, Łotwie, na Ukrainie i w Rosji.

● Realizował programy dotyczące wszystkich kultur europejskich oraz Ameryki Północnej, Chin i Bliskiego Wschodu (Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie).

● Prowadził sesje dla międzynarodowych zespołów projektowych. Dotyczyły one obszarów takich jak zarządzanie i rozwój umiejętności przywódczych, świadomość międzykulturowa i rozwijanie kompetencji międzykulturowej.

● Prowadził sesje budowania wielonarodowych zespołów oraz budowania strategii, w tym dla wirtualnych zespołów z całego świata.

● Łącząc własną pasję dla kultur postsowieckich z pracą zawodową, poprowadził szereg szkoleń na Ukrainie, w Rosji i na Białorusi, głównie w Moskwie, Mińsku i Kijowie. Wielokrotnie pracował z rosyjskimi i ukraińskimi ekspatami przenoszącymi się do Polski. Radek wspierał także kilka akademickich programów edukacyjnych w zakresie międzynarodowej wymiany studentów z krajów Europy Wschodniej (głównie z Białorusi i Ukrainy).

● Wspierał drużynę UEFA podczas organizacji imprezy EURO2012, prowadząc w Warszawie sesje dotyczące kultury polskiej i ukraińskiej.

 

 

Pracował m.in dla:

3M, ArcelorMittal, Danone, GM, GSK, Heineken, Luxoft, Mars, McDonalds, Nutricia, P&G, Pfizer, Philips, Polish Aviation Mielec, Randstad, Rockwell Collins, Saint-Gobain, Transition Technologies, Tyco Electronic, UBS, UEFA, Unilever, Valeo, Urząd Miasta Oleśnicy

 

 

0

Subscribe to our newsletter