Strony

Marta

Trener umiejętności miękkich, Trener wewnętrzny

 

Marta wierzy w to, że dobra komunikacja i otwartość są wsparciem w pracy liderów i zespołów.

 

Karierę szkoleniową rozpoczęła w 2011 roku, wspierając członków studenckiej organizacji pozarządowej, której była częścią. Studiując na Politechnice Warszawskiej zdobyła nie tylko wiedzę techniczną, ale także doświadczenie w zarządzaniu projektami krajowymi i międzynarodowymi. Szkoliła ludzi w Rosji, Turcji, Ukrainie i Polsce.

 

Aby lepiej wspierać uczestników swoich szkoleń ukończyła Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, następnie pracowała 4 lata w BPO, wspierając pracowników jako trener umiejętności miękkich i pomagając im lepiej obsługiwać klientów. Pracowała tam również jako Kierownik ds. Szkoleń i Jakości, zarządzając jakością w międzynarodowym zespole liczącym blisko 100 osób. Pracowała w Danii, Niemczech, Portugalii i Polsce tworząc system jakości obsługi klienta dla firmy medycznej.

 

Obecnie pracuje w obszarze biznesowym SSC dla międzynarodowego banku jako Senior Trainer, gdzie oprócz szkoleń prowadzi również program talentów dla pracowników o największym potencjale oraz projekty rozwojowe dla liderów. Na co dzień wspiera pracowników i liderów w obszarach efektywności osobistej, współpracy, efektywnej komunikacji oraz budowania zgranych zespołów.

 

Jej ulubionym obszarem jest budowanie zespołu, gdzie skupia się nie tylko na nauczaniu innych, jak budować zespoły, ale także na prowadzeniu warsztatów wspierających budowanie lepszych relacji w zabawny i relaksujący sposób, gdzie uczestnicy mogą cieszyć się całym procesem. Od 2020 roku pracuje również jako coach, skupiając się głównie na pracy z liderami i właścicielami mikro i małych firm.

 

Prywatnie pasjonatka podróży, skupiająca się na zwiedzaniu różnych zakątków świata ze swoim ulubionym plecakiem, próbowaniu po drodze egzotycznych potraw i obserwowaniu życia lokalnych społeczności. Jej drugim hobby jest nurkowanie, głównie w ciepłych wodach Azji Południowo-Wschodniej. Jej ulubione kraje to Japonia, Tajlandia i Wietnam.

 

ORGANIZACJE DLA KTÓRYCH PRACOWAŁA:

Grenke, OVH Cloud, Sitel, Abbott Diabetes Care, National Westminster Bank, WłączOne Fundacja

 

 

 

 

0

Subscribe to our newsletter