Strony

Kateryna

Kateryna trener ettaTrener wielojęzyczny umiejętności miękkich

 

Kateryna wychowała się w Algierii przez pierwsze pięć lat swojego życia w wielokulturowym środowisku. Jej pasją jest praca z ludźmi z różnych kultur i tradycji. Wierzy, że wymiana wiedzy i doświadczeń z różnych środowisk może przynieść korzyści w postaci nowych rozwiązań, kreatywnych pomysłów, niesamowitych usprawnień i może zmienić świat na lepsze.

 

Studiowała na Wydziale Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu im. Ivana Franko we Lwowie, posiada tytuł magistra ekonomii i organizacji turystycznej. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem.

 

Studiowała również na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego i uzyskała tytuł Magistra z Marketingu politycznego.

 

Kateryna ma około 10-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach z klientami z rynków francuskiego i szwajcarskiego w obszarach finansów, kadr i płac. Ma także doświadczenie w byciu liderem zespołu. Wspieranie pracowników i klientów poprzez dostarczanie inteligentnych rozwiązań jest jej pasją. Wierzy, że wyzwania to możliwości.

 

Pracując w działach HR i finansów zawsze odpowiadała za dzielenie się wiedzą i szkolenie nowych pracowników. Rok temu dostała szansę dołączenia do Działu Szkoleń i Rozwoju i teraz wie, że była to najlepsza decyzja zawodowa w jej życiu.

 

W obecnej firmie założyła i jest przewodnicząca grupy biznesowej, która ma na celu tworzyć płaszczyznę do wymiany doświadczeniami, inspirować się wzajemnie, a także wspierać rozwój zawodowy kobiet.

 

Prowadzenie szkoleń i dzielenie się wiedzą z innymi sprawia, że ​​czuje się spełniona i zrealizowana.

 

Kateryna mówi po ukraińsku, angielsku, polsku, francusku i komunikatywnie po rosyjsku.

 

ORGANIZACJE DLA KTÓRYCH PRACOWAŁA:

Grant Thornton, AXA XL, OVH Cloud

 

 

 

0

Subscribe to our newsletter