Strony

Katarzyna

Katarzyna wierzy, że wiele wyzwań i trudności, jakie ludzie napotykają w swoim życiu, prywatnym jak i zawodowym, może być rozwiązane poprzez świadomość szerszej perspektywy oraz, z drugiej strony, przez pracę nad swoją umiejętnością komunikacji.

 

I to właśnie robi w swojej pracy: skupia się na pomaganiu innym w odkryciu ich własnej, szerszej perspektywy. Dla Katarzyny największą nagrodą jest błysk w oku pojawiający się w momencie, kiedy ktoś znajduje swoją własną siłę, żeby ruszyć do przodu. Jej umiejętność słuchania, tolerancji i elastyczność są niezwykle cenione przez jej Klientów, podobnie zresztą jak podejście do ludzi bez ich osądzania, umiejętność porządkowania i systematyzowania, dobre oko do obserwacji oraz podejście “Tak, możesz to zrobić!” – zarówno dla innych i dla siebie.

 

Katarzyna ma 14 lat, czyli około 10000 godzin doświadczenia w projektowaniu i realizacji programów i projektów rozwojowych. Katarzyna prowadzi programy rozwojowe związane z zarządzaniem, budowaniem zespołu, przywództwem, twórczym rozwiązywaniem problemów, zarządzaniem różnorodnością wiekową oraz sztuką prezentacji, tak samo swobodnie w języku polskimi angielskim. Katarzyna prowadzi również warsztaty strategiczne i sesje coachingu: indywidualne i zespołowe. W swojej karierze zawodowej przeprowadziła ponad 1000 godzin coachingu dla menedżerów i specjalistów w wielu firmach. Jej poprzednie doświadczenie zawodowe obejmuje obszar obsługi klienta, sprzedaży i badań rynku dla międzynarodowych firm.

 

Jako nastolatka Katarzyna wyemigrowała do Kanady, gdzie mieszkała ponad dwa lata, co pozwoliło jej rozwinąć międzykulturową wrażliwość i prawie rodzimą znajomość języka angielskiego. Jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego; ukończyła także studia podyplomowe w zakresie Badania Rynku oraz CSR. Jej wykształcenie obejmuje dodatkowo liczne kursy związane ze szkoleniami i coachingiem, takie jak kurs dla trenerów prowadzony Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK, szkolenia interpersonalne, zaawansowany program ROZVIYAK – Małopolska Szkoła Trenerów Organizacji, „The Art and Science of Coaching” oraz „Team Coaching” Erickson College, warsztaty House of Skills dla zaawansowanych trenerów, kurs coachingu psychodynamicznego Haliny Brunning.

 

Katarzyna jest autorką licznych publikacji dotyczących zarządzania wiekiem, sesji kreatywnego myślenia i zastosowania kreatywnych metod myślenia w codziennym życiu zawodowym, jak również projektowania ścieżek rozwoju dla menedżerów. Napisała i współtworzyła artykuły publikowane w profesjonalnych magazynach Personel i Zarządzanie, Personel Plus, branżowych portalach HR Standard czy 4PM.pl.

 

Oprócz dłuższego pobytu w Kanadzie, Katarzyna odwiedziła także wiele innych krajów; oprócz polskiego i angielskiego posługuję się także biegle językiem francuskim oraz rozmawia po niemiecku i rosyjsku. Lubi aktywny styl życia oraz gotowanie. Mieszka w Krakowie.

 

Pracowała m.in. dla:

Abile, Arcelor Mittal, Bahlsen, Billa, BP, Consultronix, Electrolux, Energia Pro, Heban, Intergraph, Intersnack, International Paper, Kompania Piwowarska, Mercedes Benz, Ministry of Justice, Ministry of Labour and Social Policy, Manex, Multimedia SA, NC+, Profill, RR Donneley, State Street, Transporeon, Tauron, Whirlpool, and numerous state institutions throughout Poland.

REFERENCJE / TESTIMONIALS

Professional focused trainer
Understanding different needs
Well-prepared, lots of inspiring discussions

Naprawdę wartościowe i przydatne w pracy codziennej
Bardzo mi przypadł do gustu styl prowadzenia szkolenia – połączenie naturalności z pewnością. Dziękuję!
Dobra warsztatowa forma szkolenia; luźna atmosfera; dzielenie się przemyśleniami i doświadczeniami 

Bardzo wartościowym elementem szkolenia była bezpośredniość trenera, otwartość i przygotowanie do zajęć
Dużo przekazanych informacji w przystępnej formie
I will respect differences in cultures and use it in smart way to make cooperation more efficient
Wyjaśnił różnicę i wpływ komunikacji na daną grupę
Super doświadczenie prowadzącej, podsumowanie punktów, dbanie o aktywność uczestników
Naprawdę wartościowe szkolenie i przydatne w pracy codziennej
Świetna proporcja między teorią, a praktyką, doskonały classroom management, sensowne nienaciągane ćwiczenia, trenerka nakierowuje na odpowiedzi, które według jej wiedzy i wiedzy są najlepsze, ale nie występuję z piedestału alfy i omegi: teraz Wam powiem jaka jest prawda
Life examples and new technics which I wasn’t aware before
Odniesienie przedstawionych zasad teoretycznych do faktycznych przykładów z życia naszej firmy
I like the atmosphere during the training
Good training, well executed

Subscribe to our newsletter