Strony

Joanna

Joanna lubi dzielić się dobrymi rzeczami z innymi, wierzy w moc edukacji i potencjał rozwojowy ludzi. Stąd praca w zawodzie trenera – w taki sposób pomaga ludziom wprowadzać zmiany. A według niej zmiana = rozwój. W pracy i życiu kieruje się zasadą „aby osiągnąć coś nowego, trzeba zrobić coś innego”.

 

W projektach pełni rolę opiekuna merytorycznego, trenera i doradcy.

 

Posiada doświadczenie zawodowe w wewnętrznych strukturach przedsiębiorstw w kraju i za granicą, na stanowiskach doradczych, rekrutacyjnych i kierowniczych. Współpracuje z firmami doradczo-szkoleniowymi, prywatnymi przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi. W trakcie studiów i tuż po nich pracowała w Londynie, gdzie po raz pierwszy zetknęła się z różnorodnością międzykulturową.  Zdobyte tam doświadczenie od tej pory wykorzystała
w pracy z partnerami z Finlandii, Włoch, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Brazylii i wielu innych państw, z którymi aktualnie współpracuje.

 

Obecnie pracuje jako Trener Wewnętrzny w Luxoft Poland, gdzie prowadzi szkolenia i warsztaty dla pracowników w ramach programów rozwojowych dla liderów i menedżerów oraz szkolenia otwarte dla wszystkich pracowników organizacji.

 

Jako trenerka specjalizuje się w szkoleniach kompetencji menedżerskiej, zarządzania pokoleniami,  asertywności i komunikacji interpersonalnej, efektywności osobistej. Współpracuje z branżami takimi jak IT (software engineering), finanse i ubezpieczenia, FMCG, farmacja, markety DIY, administracja publiczna, szkolnictwo wyższe, organizacje pozarządowe.

 

Gdy nie pracuje, nieustannie uczy się w roli mamy. Czyta reportaże, eksperymentuje w kuchni i pokonuje kilometry z psem.

 

Jest absolwentką psychologii pracy i organizacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od lat poszerza swoją wiedzę I umiejętności trenerskie. Ukończyła pionierską Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego – INTRA w Warszawie, ToIT – Training of the Intercultural Trainer w Barcelonie oraz NLP Master Practitioner w Londynie.

 

Pracowała m.in. dla:
Luxoft Poland; Infor; ACN; ArcelorMittal Poland; OSI Food Solutions; Michelin; Naczelna Izba Lekarska; Notus SA;  Super-Pharm; OBI Supermarkety Budowlane; Jasam Sp. z o.o.; Codemedia SA; Jonex Sport; Uczelnia Vistula; Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie; Stowarzyszenie-Klub Pro Publico Bono • Letnia Szkoła Liderów Samorządowych – Fundacja Inicjatyw Społecznych; Fundacja Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu; ea Consulting Group Londyn

 

0

Subscribe to our newsletter