Strony

Iga

Iga jest Trenerem umiejętności miękkich i kompetencji międzykulturowych. Uzyskała tytuł magistra Psychologii o specjalizacji akulturacja psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest także absolwentem programu trenerów międzykulturowych, posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla biznesu, urzędników państwowych i studentów.

Zagadnienia wielokulturowości oraz adaptacji międzykulturowej są jej pasją. Eksplorowała je mieszkając w Wielkiej Brytanii i w Chinach. W swojej karierze pracowała także z mieszkańcami Indii oraz Skandynawii. W czasie treningów korzysta z tych doświadczeń, aby prowadzić jak najbardziej wartościowe i ciekawe warsztaty.

Obecnie pracuje jako Learning & Development menedżer w międzynarodowej firmie IT zatrudniającej ponad 2000 pracowników. W ten sposób spełnia swoją misję zawodową, wspiera rozwój ludzi pomagając im odkrywać ich talenty i rozwijać umiejętności. To zajęcie pomaga jej zrozumieć w jaki sposób różnice międzykulturowe wpływają na codzienną pracę, jak wykorzystać ich potencjał oraz jakie wyzwania mogą pojawić się podczas współpracy ponad granicami.

Iga jest kreatywną osobą, a jej pasją jest przedsiębiorczość społeczna. Jest jednym z założycieli organizacji pozarządowej Interkulturalni PL, skupionej na zarządzaniu różnorodnością oraz rozwoju otwartej i międzynarodowej społeczności w Polsce. Iga z sukcesem inicjowała, a także prowadziła krajowe i międzynarodowe projekty promujące dialog międzykulturowy oraz wspierające politykę przeciwko dyskryminacji. W ten sposób zyskała pierwsze doświadczenie w prowadzeniu treningów z zakresu komunikacji oraz zarządzania międzykulturowego.

 

Prywatnie jest wielkim fanem kuchni międzynarodowej, w czasie podróży uwielbia poznawać smaki odległych zakątków świata. Obecnie jej największą pasją jest kitesurfing, który dostarcza jej adrenaliny i daje poczucie nieskończonych możliwości.

REFERENCJE / TESTIMONIALS

Professional focused trainer
Naprawdę wartościowe szkolenie i przydatne w pracy codziennej
Good training, well executed

Subscribe to our newsletter