Strony

Global & Virtual Leader – Akademia Online

Wiemy, że praca w międzynarodowym środowisku wymaga ciągłego uczenia się, elastyczności oraz otwartości na nowe wyzwania i projekty.

 

Wyzwaniem dla Globalnych Liderów są różnice kulturowe, które przekładają się na wiele aspektów pracy – podejście do czasu, stosunek do szefa i członków zespołu, samodzielność podejmowania decyzji czy sposób komunikacji. Na obszary te nakłada się dodatkowo specyfika pracy w wirtualnym środowisku.

 

Nasi konsultanci od kilkunastu lat pracują z Liderami nad obszarami, które w ETTA nazywamy kompetencjami przyszłości. Są to obszary “twarde” związane z obsługą narzędzi i technologii służących do efektywnego zarządzania wirtualnym zespołem, jak również kompetencje “miękkie”, które są potrzebne Liderom do budowania zaangażowania w wirtualnym zespole, rozmów 1:1, nawiązywania i utrzymywania relacji, czy też umiejętnego feedbacku. Poruszamy też tematy związane z siłą i odpornością psychiczną oraz zarządzaniem kryzysowym.

 


Zapisz się na listę oczekujących, jeżeli chcesz z nami rozwijać kompetencje przyszłości 

Planujemy rozpoczęcie Akademii Online na wiosnę 2021 r., obecnie pracujemy nad finalnym programem kursu. Daj znać jakie wyzwania spotykają Cię w pracy Globalnego Lidera i nad jakimi obszarami chcesz popracować w gronie doświadczonych menadżerów!

 


 

Zapisując się na Listę Zainteresowanych, wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.

 

0

Subscribe to our newsletter