Strony

Emilia

Trenerka liderów, life & business coach

 

Przez 16 lat kierowała zespołami i projektami jako specjalistka ds. finansów w międzynarodowych firmach. Pracowała jako księgowa, kierowniczka projektów, analityczka biznesowa, kierownik finansowy. Większość kariery spędziła w General Electric, ucząc się i obserwując najlepszych menedżerów, rozwijając się razem z utalentowanymi i zmotywowanymi ludźmi, ciesząc się kulturą szacunku, odwagi i ciężkiej pracy. O swojej drodze mówi:

 

Kiedy zostałam menedżerem, nauczyłam się zarządzać ludźmi przy zachowaniu tego samego zaangażowania i jakości pracy. Na początku trudno było odpuścić i zaufać zespołowi, nie dlatego, że nie byli zdolni, ale dlatego, że robiłam wszystko samodzielnie. Priorytetyzacja, delegowanie, zarządzanie czasem – musiałam się tego szybko nauczyć.
 
Najtrudniejszą częścią było znalezienie własnego głosu i stylu zarządzania, który by mi odpowiadał, służył moim wartościom i zapewniał mi pożądane rezultaty. Zajęło to trochę czasu, aby znaleźć idealne połączenie, które uczyniłoby mnie skutecznym liderem wzmacniającym innych, zdecydowanym i odważnym, wrażliwym i silnym, ufnym i godnym zaufania z niezachwianą uczciwością. A kiedy go odkryłam, stał się moją marką.

 

Mentoring i coaching są częścią jej pracy, a obserwowanie, jak członkowie zespołu rozwijają się, awansują i doceniają, sprawia jej największą satysfakcję. Wie, jak trudno jest być nowym menedżerem, znaleźć swój styl zarządzania i prawdziwy głos. Dlatego też została profesjonalnym coachem, ponieważ wierzy, że świat potrzebuje życzliwych i silnych liderów, którzy nie boją się pokazać swojej wrażliwości, szacunku i zaufania innym, wzmacniają i sprawiają, że ich ludzie się rozwijają. Jest Certyfikowanym Profesjonalnym Co-Active Coachem (CPCC), studiowała w Co-Active Training Institute (CTI) i posiada uprawnienia International Coaching Federation (ACC).

 

Od 2007 r. mieszka i pracuje w Budapeszcie, poznając kulturę i język kraju, oraz specyfikę życia w wielojęzycznej rodzinie i międzynarodowym środowisku.

 

 

 

 

0

Subscribe to our newsletter