Strony

Klaudia

Trener i konsultant międzykulturowy

 

Klaudia z wyksztalcenia jest psychologiem- ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie ze specjalizacją psychologia kulturowa. W ramach edukacji trenerskiej ukończyła Studium Treningu i Edukacji Psychospołecznej (STEP) pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie praktyczne jako trenerka zdobywała jeszcze na studiach, pracując w krakowskim Stowarzyszeniu Interkulturalni PL, prowadząc tam szkolenia z zakresu kompetencji międzykulturowych, adaptacji kulturowej cudzoziemców oraz antydyskryminacji. Kilka lat mieszkała, studiowała i pracowała w Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła bogate praktyczne doświadczenie we współpracy międzykulturowej.

 

Obecnie pracuje głównie z największymi międzynarodowymi korporacjami, pomagając ludziom być bardziej efektywnymi w globalnym środowisku pracy.

 

Specjalizuje się przede wszystkim w projektach z zakresu rozwoju kompetencji kulturowych i efektywnej komunikacji i współpracy międzykulturowej. Posiadając bogate praktyczne doświadczenie jest ekspertem w zakresie komunikacji i współpracy z Indiami. Fascynuje się również tematyką związaną z kulturami innych krajów azjatyckich oraz kulturą USA i Wielkiej Brytanii. Ponadto prowadzi działania rozwojowe z zakresu m.in. efektywnej komunikacji i asertywności w biznesie oraz efektywności osobistej (zarządzanie sobą i pracownikami w czasie, nawyki skutecznego działania).

 

Klaudia jest ekspertem w organizacji Diversity Hub, której celem jest budowanie środowiska zogniskowanego wokół idei różnorodności, promowanie oraz rozpowszechnianie idei zarządzania różnorodnością wśród polskich przedsiębiorców, a także tworzenie innowacyjnych rozwiązań, mających usprawnić efektywną implementacje zarządzania różnorodnością w organizacjach. Jest też aktywnym członkiem międzynarodowej organizacji Sietar, zajmującej się wspieraniem działań na rzecz akceptacji i szacunku międzykulturowego.

 

Pracowała m.in. dla
UBS, State Street, Luxoft, IBM BTO, BNP Paribas, Arvato Bartelsman (Google), Heineken, Shell, Motorola Solutions, Capita, International Paper, Rockwell Automation and Enersys

 

 

 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl