Strony

Tade

Zajmuje się wdrażaniem zmian w organizacjach i osobach. Dzięki pracy trenera i coacha Tade nauczył się, że lepiej mieć przed oczami horyzont zdarzeń niż tylko patrzeć pod nogi. W rozwoju spodziewa się niespodzianek w najbardziej oczywistych sytuacjach. Potrafi znajdować perspektywę i nakreślać mapy. Potrafi wzbudzać w sobie i w innych ciekawość ludzi i świata.

 

Tade specjalizuje się w executive coachingu i zarządzaniu zmianą. Od 13 lat wprowadza zmiany w zespołach i organizacjach. Jego doświadczenie zawodowe to 9000 godzin przeprowadzonych szkoleń, 2500 godzin konsultacji i ponad 1500 godzin akredytowanych coachingów. Bywa wykładowcą akademickim, autorem strategicznych dokumentów, facylitatorem. Przez cztery lata zarządzał kilkunastoosobowym zespołem trenerów i konsultantów realizujących potężne projekty HRowe dla biznesu i sektora rządowego. Pracował we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, obecnie jest kontraktowym Change Managerem w Capgemini.

 

Tade to także akredytowany coach International Coach Federation na poziomie PCC (Professional Certified Coach); z wykształcenia i powołania psycholog.

 

Ciągle głodny nowych horyzontów i nowej wiedzy, Tade uczestniczył w programach rozwojowych takich jak (tylko 2010-2013, i to nie wszystkie):

● Zaawansowana Szkoła Trenerów Organizacji – obejmująca kursy Zarządzanie uwagą, Budowanie odporności psychicznej, Analiza grupowa, RTZ Racjonalna Terapia Zachowań, TSR Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, Diagnoza talentów Gallupa, Drama stosowana (Prorozvoyovo, 2011)

● „MAKING THE DIFFERENCE” An Introduction to Group Relations Learning (Opus 2010, 2011)

● Executive Coaching: A Strategic-Network Approach (dr Simon Western, 2011)

● The Art And Science of Coaching (Erickson College, 2010 – 2013 pełny kurs coachingowy)

● Szkoła coachingu psychodynamiczno – systemowego (Halina Brunning 2013-2014)

 

Opracował samodzielnie kilkadziesiąt materiałów szkoleniowych i doradczych. Wraz z Zespołem Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ jest autorem publikacji „SPIN: INNOWACYJNY MODEL TRANSFERU WIEDZY” (2013). Publikuje także teksty eksperckie w prasie branżowej i specjalistycznej, np. „Zarządzanie wiekiem – nie ma się czego bać”, Personel Plus, kwiecień 2012, czy też artykuły w Know-How Wszechnicy UJ. Jest autorem kompleksowych opracowań w zakresu rozwoju kapitału ludzkiego, takich jak “Strategia Szkoleniowa dla Służby Cywilnej na lata 2008-2010” (wraz z Izą Pieklus, Grzegorzem Pytlem), „Małopolskie Standardy Usługi Szkoleniowej” (2010) czy „Manipulacja w negocjacjach” (2005).
Jego hobby to filozofia współczesna i muzyka elektroniczna. Tade pracuje w języku polskim i angielskim.

 

Pracował m.in. dla
Alma, Auchan, Barlinek, BLStream, Bryksy, BZ WBK, HDS, International Paper, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Katowicki Holding Węglowy, Krakowskie Centrum Inwestycyjne, LOTOS, Makro Cash and Carry, Medicover, Orlen, Pliva, Prokuratura Generalna, Raiffeisen Leasing, Sabre Holding, Tele-Fonika Kable, UBS, Grupa Żywiec

 

 

 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl