Strony

20 Mar Successful abroad: case study

CS Successful abroad - black-and-white-flight-man-person

Było tyle rzeczy o których chciała wiedzieć. She had already stumbled on the subtle relationships at work, and felt that she intervened their equilibrium. Odnosząca sukcesu, wpływowa manager – to był jeden z powodów dla których to właśnie ona otrzymała propozycję objęcia nowej pozycji w Polsce, która wymagała od niej wyprowadzki z jej ojczyzny, Rosji.
Z drugiej strony, nie była w stanie osiągać swoich celów tak szybko jak sobie tego życzyła. Plotki głosiły, że była postrzegana jako zbyt wymagająca, prawdopodobnie nie godna zaufania i , and she was on the verge of inadvertently ruining many of her professional relationships. Jednak firma chciała obiecującego menedżera, który będzie rozwijał się w znacznie szybszym tempie i zdali sobie sprawę, że może trening realokacyjny jest czymś czego tutaj brakuje.

– Co?? Naprawdę?? Ale dlaczego oni mogliby tak myśleć? – Były to jedne z jej częstych reakcji w czasie całego treningu realokacyjnego przygotowującego do życia w Polsce, który otrzymała krótko po przyjeździe. Było to bardzo cenne, aby na samym początku nauczyć się tyle o kraju, zachowaniach i różnicach, a przede wszystkim o tym, w jaki sposób jej polscy koledzy będą odbierali jej zachowanie. Jej analityczny umysł współgrający razem z naturalną inteligencją i doświadczeniem z wcześniejszych pozycji, pracował jak szalony. Analizy jej nabytych zachowań w porównaniu do kraju, w którym przebywała, były początkiem przełomu. – Mam pomysł, co mogło być przyczyną ukrytych motywów w niektórych z zachowań, ale przede wszystkim – odkryłam możliwości jakie daje nauka z innej kultury. – powiedziała podczas rundy zamykającej.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Subscribe to our newsletter