Strony

Maja

Trenerka i managerka, od wielu lat pracuje w firmach z kapitałem skandynawskim takich jak duńska ARLA czy fińska KEMIRA, na co dzień współpracuje z partnerami ze wszystkich krajów skandynawskich, wspierając managerów i rekrutując pracowników do obsługi trenerów z różnych krajów skandynawskich, w tym Danii.
Od ponad dwunastu lat związana z obszarem HR. Pracowała dla międzynarodowych organizacji, w których miała możliwość współtworzyć i rozwijać strategie personalne, Dzięki tym doświadczeniom zdobyła wiedzę  również w aspekcie międzykulturowym. Jej ścieżki zawodowe były związane głównie ze skandynawską i amerykańską kulturą organizacyjną chociaż prywatnie na jej drodze stanęły Włochy. Miała szansę studiować, a następnie pracować we Włoszech. Do tej pory lubi i docenia tą kulturę kontynuując jednocześnie naukę języka włoskiego.
W pracy ceni sobie otwartą komunikację i nastawienie na rozwiązywanie problemów. Obszar HR to dla niej pole doświadczeń i wielu możliwości do samorozwoju oraz rozwoju innych. Organizując i prowadząc Akademie Rozwoju Liderów w obecnej organizacji, sama również prowadzi grupy peerchoachingowe, dzięki czemu ma bezpośredni udział w rozwoju Liderów.
Pracowała dla:
BEST, Hewlett-Packard BPO, Danfoss, AIG Bank, Arla Foods, Kemira

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl