Strony

Katarzyna

Katarzyna wierzy, że wiele wyzwań i trudności, jakie ludzie napotykają w swoim życiu, prywatnym jak i zawodowym, może być rozwiązane świadomość szerszej perspektywy oraz, z drugiej strony, przez pracę nad swoją umiejętnością komunikacji.

 

I to właśnie robi w swojej pracy: skupia się na pomaganiu innym w odkryciu ich własnej, szerszej perspektywy. Dla Katarzyny największą nagrodą jest błysk w oku pojawiający się w momencie, kiedy ktoś znajduje swoją własną siłę, żeby ruszyć do przodu. Jej umiejętność słuchania, tolerancji i elastyczność są niezwykle cenione przez jej Klientów, podobnie zresztą jak podejście do ludzi bez ich osądzania, umiejętność porządkowania i systematyzowania, dobre oko do obserwacji oraz podejście „Tak, możesz to zrobić!” – zarówno dla innych i dla siebie.

 

Katarzyna ma 11 lat, lub jeśli wolicie – około 8000 godzin – doświadczenia w projektowaniu i realizacji programów i projektów rozwojowych. Jej doświadczenie i kompetencje obejmują również zarządzanie i ocenę projektów szkoleniowych. Katarzyna prowadzi programy rozwojowe związane z zarządzaniem, budowaniem zespołu, przywództwem, twórczym rozwiązywaniem problemów, zarządzaniem różnorodnością wiekową oraz sztuką prezentacji, tak samo swobodnie w języku polskim i angielskim. Prowadzi warsztaty strategiczne i sesje coachingu zespołowego. Katarzyna jest akredytowanym coachem ICF (International Coach Federation) na poziomie PCC (Professional Certified Coach), z doświadczeniem ponad 1000 godzin coachingu dla menedżerów i specjalistów w wielu firmach. Jej poprzednie doświadczenie zawodowe obejmuje obszar obsługi klienta, sprzedaży i badań rynku dla międzynarodowych firm.

 

Jako nastolatka Katarzyna wyemigrowała do Kanady, gdzie mieszkała ponad dwa lata, co pozwoliło jej rozwinąć międzykulturową wrażliwość i prawie rodzimą znajomość języka angielskiego. Jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego; ukończyła także studia podyplomowe w zakresie Badania Rynku oraz CSR. Jej wykształcenie obejmuje dodatkowo liczne kursy związane ze szkoleniami i coachingiem, takie jak kurs dla trenerów prowadzony Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK, szkolenia interpersonalne, zaawansowany program ROZVIYAK – Małopolska Szkoła Trenerów Organizacji, „The Art and Science of Coaching” oraz „Team Coaching” Erickson College, warsztaty House of Skills dla zaawansowanych trenerów, kurs coachingu psychodynamicznego Haliny Brunning.

 

Katarzyna jest autorką licznych publikacji dotyczących zarządzania wiekiem, sesji kreatywnego myślenia i zastosowania kreatywnych metod myślenia w codziennym życiu zawodowym, jak również projektowania ścieżek rozwoju dla menedżerów. Napisała i współtworzyła artykuły publikowane w profesjonalnych magazynach Personel i Zarządzanie, Personel Plus, branżowych portalach HR Standard czy 4PM.pl.

 

Oprócz dłuższego pobytu w Kanadzie, Katarzyna odwiedziła także wiele innych krajów; oprócz polskiego i angielskiego posługuję się także biegle językiem francuskim oraz rozmawia po niemiecku i rosyjsku. Lubi aktywny styl życia oraz gotowanie. Mieszka w Krakowie.

 

Pracowała m.in. dla:

Abile, Arcelor Mittal, Bahlsen, Billa, BP, Consultronix, Electrolux, Energia Pro, Heban, Intergraph, Intersnack, International Paper, Kompania Piwowarska, Mercedes Benz, Ministry of Justice, Ministry of Labour and Social Policy, Manex, Multimedia SA, NC+, Profill, RR Donneley, State Street, Transporeon, Tauron, Whirlpool, and numerous state institutions throughout Poland.

 

REFERENCJE / TESTIMONIALS

Zwraca uwagę na różne oczekiwania young professionals oraz na odmienne sposoby wykorzystywania ich możliwości
Understanding different needs
Communication and expected needs
Wiedza teoretyczna, która pomaga zrozumieć oczekiwania i zachowania Millenialsów
Helped to understand different perspective, behaviors, motivators
Dobra, warsztatowa forma szkolenia; luźna atmosfera; dzielenie się przemyśleniami i doświadczeniami
I understand more freedom in delegated activities
It makes me awareness what points are important
Awareness of the needs of young professionals
Wyjaśnił różnicę i wpływ komunikacji na daną grupę
Pozwolił lepiej zrozumieć oczekiwania wobec mojej osoby
Explaining their needs and understanding them
I have better understanding their needs
Helped to understand them
Good
I like the atmosphere during the training
Było bardzo przydatne i pozytywne

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl